Polecamy

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu lokalu, fotografa, kamerzysty, dekoratorów oraz osób zajmujących się szeroko pojętą obsługą wesela (fotobudka, fontanna czekolady, fajerwerki, ciężki dym i tym podobne) to powiedz nam o tym przy podpisaniu umowy. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie osoby a co najważniejsze, będą to profesjonaliści, których prace znamy, współpracowaliśmy z nimi, a efekty ich prac robią na nas wyjątkowe wrażenie.

Poniżej znajdziesz sprawdzone osoby lub firmy z którymi chętnie współpracujemy i które polecamy.

Andersen - Restauracja i hotel

Doskonałe miejsce na Twoje wesele. Bardzo ładna restauracja z sezonową altanką i ogrodem. Szczególną zaletą jest obsługa przyjęcia. Wszystko bardzo dobrze i sprawnie zorganizowane. Co bardzo ważne, w tym lokalu Twoi goście z pewnością nie będą musieli długo czekać na posiłki, które są bardzo dobre. Kuchnia oraz kelnerzy działają ekspresowo, a Pani manager z pewnością zadba o to, aby wszystko na przyjęciu zostało dopięte na ostatni guzik.

Lewiński fotografia

"Historie tworzone z finezją" - to prawda! Eksperci od fotografii. Prace na wysokim poziomie i z pomysłem, a efekty potrafią przerosnąć Twoje oczekiwania.

Kasia Wilk - fotografia

Sympatyczna Pani fotograf, która potrafi w piękny sposób ująć najważniejsze chwilę w Waszym życiu. Na zdjęciach z wesela widać świetną zabawę oraz ujęcia jak z bajki. Zdecydowanie polecamy!

Jarek Jóźwa - fotografia ślubna

Pasjonat fotografii, podróżnik i specjalista od zdjęć plenerowych. Oryginalne podejście do swoich prac, piękne ujęcia oraz krajobrazy to jego specjalność. Koniecznie zapoznaj się z jego portfolio.

1up Studio filmowe

Efekt WOW gwarantowany! Piotr Pączek, który jest między innymi autorem naszego teledysku i z którym mieliśmy przyjemność współpracować wiele razy, za każdym razem zaskakuje nas swoimi filmami. Potrafi wycisnąć maksimum możliwości z materiału. Nie zdążysz się obejrzeć, a Piotr nakręci mnóstwo ciekawych ujęć. Jego filmy i teledyski są bardzo energetyczne i ogląda się je z zapartym tchem do samego końca. Współpraca jest sympatyczna a jednocześnie merytoryczna. Jest kreatywny, potrafi doradzić wiele rzeczy i rozwiązań.

Under The Mask Studio Filmowe

Młoda i energiczna para z dużym doświadczeniem i mnóstwem ciekawych pomysłów. Dzięki temu, że realizują szeroki wachlarz usług takich jak: filmy ślubne, spoty reklamowe, teledyski muzyczne, relacje z koncertów i festiwali, potrafią kompleksowo podejść do swojej pracy, a wszystko przy użyciu najnowszych technologii, sprzętu i zaawansowanych rozwiązań.

Zespół muzyczny Progres

Wesele z klasą - portal ślubny

Tutaj znajdziesz mnóstwo informacji i porad jak zorganizować wesele.