O nas

Dlaczego to nas powinieneś wybrać?

Istniejemy na podkarpackim rynku muzycznym od roku 2000. Przez długie lata zgromadziliśmy wiele cennych doświadczeń, każda impreza uczy nas czegoś nowego. Wszystkie przyjęcia traktujemy indywidualnie, zależy nam na tym, aby osoby, które nam zaufały mogły cieszyć się ważnym dla siebie świętem, całą organizację i przebieg imprezy zostawiając nam.

Do swojej pracy podchodzimy profesjonalnie, zawsze jesteśmy przygotowani i dajemy z siebie 150%. Nie brakuje nam również humoru i pozytywnej energii. Muzycznie jesteśmy przygotowani na wiele scenariuszy. Niezależnie od tego czy Twoi goście preferują rocka, polskie i zagraniczne hity lat 60/70/80/90-tych, biesiadę, disco, disco polo, najnowsze przeboje czy też jazz postaramy się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Z uwagi na bogaty 6-cio osobowy skład jesteśmy w stanie przygotować piosenki na wysokim poziomie artystycznym. Bardzo lubimy to co robimy, a nasza pasja i radość przenosi się na bawiących się gości. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem nagłośnieniowym i stale doskonalimy się w jego obsłudze. Dbamy też o stronę wizualną całego przedsięwzięcia, mamy bogate oświetlenie.

Skład zespołu

Katarzyna - wokal / konferansjerka

Jak każda mała dziewczynka marzyła, aby zostać piosenkarką. Od najmłodszych lat doskonaliła swoje umiejętności, zaczynając od małych domów kultury. Studiowała na wydziale jazzu i muzyki estradowej w Lublinie. Brała udział w warsztatach muzycznych m.in. z Grażyną Łobaszewską, Mietkiem Szcześniakiem, Natalią Kukulską. 

Jacek - trąbka / wokal

Jego pasją jest muzyka jazzowa, z upodobaniem ćwiczy utwory Milesa Davisa i innych jazzmanów. Z trąbki potrafi wydobyć niepowtarzalne, czyste dźwięki. Ukończył Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie trąbki. Doskonalił swoje umiejętności pod okiem znanych trębaczy, takich jak Piotr Wojtasik.

Łukasz - gitara basowa

Rockowa i funkowa dusza zespołu. Swoje doświadczenie zdobywał jako długowłosy młodzieniec na wielu podkarpackich scenach. Liczne sukcesy odniósł z rockowymi zespołami a ich autorskie utwory gościły na listach przebojów rzeszowskich rozgłośni radiowych. Pełni ważną funkcję w zespole, jest odpowiedzialny za organizację i kontakt z klientami.

Tomasz - instrumenty klawiszowe

Profesjonalista w każdym calu, zawsze przygotowany. Nie ma utworów, których nie potrafiłby zagrać. Aktualnie studiuje na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Uniwersytetu Rzeszowskiego. Zajął I miejsce na festiwalu "Złote scyzoryki" z Dominika Kobiałka i Band.

Łukasz - perkusja

Można by rzec multiinstrumentalista. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie fortepianu a następnie kontynuował naukę grając na fagocie - jak sam mówi, nie ma pojęcia po co. W końcu odkrył swoje powołanie w perkusji. Żywiołowość to jego najważniejsza cecha. Jako perkusista potrafi poderwać całą salę do zabawy. To dzięki jego bitom nogi same rwą się do tańca. 

Karol - gitara elektryczna i akustyczna

Najmłodszy członek zespołu. Wprowadza powiew świeżości do naszego grona. Mimo, że najmłodszy ma już wiele osiągnięć. Brał udział w wielu warsztatach muzycznych z gwiazdami polskiej estrady takimi jak: Marek Raduli, Marek Napiórkowski, Wojciech Pilichowski. Został laureatem nagrody dla najlepiej zapowiadającego się gitarzysty podczas warsztatów Blues nad Bobrem w Bolesławcu.